Září

V měsíci září jsme se po prázdninách sešli opět v družince. Seznámili jsme se s novou celoroční hrou „Hrajeme si s tvary“. Pozdravili jsme se s kamarády, prozkoumali jsme školu a okolí a začali si hrát, tvořit, lepit a vyrábět. Vytvořili jsme si draka, který léta jen na papíře a v kuchyňce jsme si usmažili dráčky a obalili je v cukru. To byla mňamka. Všude jsme slyšeli, že roste hodně hub, tak jsme si vyrobili muchomůrky. Na procházce jsme nasbírali kaštany a při podzimní dílně jsme z nich vytvořili šnečky. Soutěžili jsme v hodu kaštanem a hodně jsme se nasmáli.